O nás


LiveRestart je dietologická a výživová poradna v Mělníku, která zajistí každému klientovi profesionální přístup. Naší odměnou je spokojenost každého klienta, s kterým pracujeme individuálně.

V dietologické poradně Vám sestavíme pestrý jídelníček podle výsledků z diagnostického přístroje InBody, spočítáme Vám denní energetický příjem se správným poměrem mezi sacharidy, bílkovinami, tuky, vitamíny, minerály a vlákninami s respektem na zdravotní stav, zaměstnání, stres a fyzickou aktivitu během dne. Jídelníček je pestrý, vyvážený, budete se cítit plni energie bez pocitu hladu. Naučíte se jíst pravidelně a dozvíte se, jaké potraviny jsou pro Vás nejvhodnější, které budete preferovat při nákupu v obchodech. Doporučíme Vám vhodné pohybové aktivity k dosažení vysněného váhového cíle.

Vhodným doplňkem k rychlému úbytku podkožního tuku a tvarování postavy, odstranění strií a celulitidy, je přístroj Aerosonic, který pracuje na bázi ultrazvukových vln, podtlakem a nadtlakem. Výsledky se dostaví velmi rychle, úbytek podkožního tuku po jednom ošetření je o 0,5 - 1cm. Aerosonic také velmi dobře působí na obličej jako lifting, zmírňuje tvorbu vrásek, povadlý obličej a podbradek. Po aplikaci je pokožka pevná, prokrvená, elastická a hladká. Aerosonic je neinvazivní bezbolestná péče s příjemnou relaxací.

Po každém ošetření Aerosonicem následuje masáž a pokud si budete přát, tak i zábal s přírodními přípravky od Mudr. Papa Gaye, jejichž základem je výtažek ze stromu Xylopia, rostoucí v subsaharské Africe. Xylopia má blahodárné účinky na pokožku, napomáhá redukovat podkožní tuk, léčí a regeneruje. Veškeré produkty, které používáme k masážím a k zábalům jsou vyrobeny velmi šetrně z přírodních surovin a jsou vhodné i pro alergiky.

Novinkou v naší poradně je ozdravná reflexní terapie končetin a manuální i přístrojové lymfodrenáže, které si můžete u nás vyzkoušet.

NAŠE SLUŽBY VÁM ZAJISTÍ TRVALE PĚKNÝ A ZDRAVÝ VZHLED, ZVÝŠÍ VÁM SEBEVĚDOMÍ A DUŠEVNÍ ROVNOVÁHU.

UPOZORNĚNÍ: nepracujeme s žádnými podpůrnými prostředky a náhražky potravin k urychlení úbytku váhy, ani je neprodáváme.