Aerosonic


Přístroj Aerosonic byl vyvinut speciálně na odstraňování tukových podkožních nepravidelností a pro neinvazivní tvarování těla. Po prvním ošetření je garantován úbytek 0,5-1cm podkožního tuku. Je vhodný pro odstranění nejen tukových polštářků, ale i celulitidy a strií. Působí na tělo ultrazvukem, podtlakem a přetlakem. Při ošetření obličeje je efektivní na odstranění podbradku. Výsledkem ošetření přístrojem Aerosonic je celkové zpevnění pokožky a kontur obličeje. Celá procedura trvá zhruba 45 minut. Poté následuje lehká masáž dané partie.

Aerosonic

Co je Aerosonic?
Aerosonic je unikátní tělový a obličejový přístroj, u kterého se využívá ultrazvuková liposukce, podtlak a přetlak k efektivnímu dosažení postavy a omlazení obličeje dle vašich představ.

Speciální ošetření těla:

  • redukce nadváhy, odstranění tukových polštářů, celkové zpevnění těla
  • výrazné odstranění a léčba celulitidy, strií
  • modelace postavy (např. po porodu, po liposukci)
  • lymfodrenáž - detoxikace, zmírnění otoků
  • zlepšení tonusu svalů

Speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu:

  • je nepřekonatelný ve zpevňování kontur obličeje
  • odstraňování podbradku uvolněné pokožky na tvářích
  • omlazuje
  • odstraňuje akné
Aerosonic

Jakým způsobem pracuje Aerosonic?

V první fázi je ošetření ultrazvukem - neinvazivní redukce tukových buněk, kde dochází k přesnému zaměření ultrazvukových vln, které rozbíjejí tukové buňky v zaměřeném místě v hloubce více než 12 milimetrů. Ultrazvukové vlny produkují energii, která působí na stěny tukových buněk a tuk tzv. zkapalní. Rozbité tukové buňky se promění na mastné kyseliny, které jsou odvedeny do hlavních lymfatických cest a přes krevní oběh jsou odváděny do jater, kde se metabolizují. V této fázi dochází k optimalizaci tělesných kontur, zpevnění pokožky těla a obličeje, dochází ke zmenšování strií.

Ve druhé fázi (podtlaková tzv. vysavač celulitidy) probíhá ošetření masáží těla speciálními rotujícími válečky s podtlakem. Toto ošetření je totožné s lymfodrenážemi, dochází zde k uvolnění tukových a odpadních buněk, které zatěžují náš organismus.

Ve třetí fázi (přetlaková) probíhá ošetření formou proklepání tukových buněk a tím dochází k urychlení a odstranění tukové vrstvy a projevů celulitidy.Zpět